Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Proton Gen2-Polen Filtresi

%29 İndirim
Proton Gen2-Polen Filtresi
 • Marka: İthal
 • Ürün Kodu: PW853013
₺156,56
₺221,80
Vergiler Hariç: ₺156,56

Önümüzdeki yol heyecan verici maceralar barındırıyor - ancak üzerindeki hava genellikle toz, polen, kir ve döküntü ile dolu. Polen filtreleriniz düzgün çalışmıyorsa, bu kirleticiler aracınızın iç kısmına girerek camların buğulanmasına, kokulara ve bakteri oluşumuna neden olur. Tek bir hapşırma bile birkaç dakikalık “kör” sürüşle sonuçlandığından, kazalara da katkıda bulunabilirler.

Polen filtresi nedir?

Polen filtresi, motorunuzun hava filtreleriyle karıştırılmaması için, havalandırma kanallarından araca giren havayı filtreleyerek aracınızın içini korumaya yardımcı olan filtre grubudur.

Bir aracın havalandırma sistemine girmeyi deneyebilecek kötü hava ve kokuları polen, toz, bakteri ve egzoz gazları gibi parçacıkları yakalayan bir polen filtresi, arabanızı tamamen daha sağlıklı bir yer haline getirmeye yardımcı olur.

Polen filtremi değiştirmem gerekir mi?

Çeşitli araç distribütörlerinin ve Yeni Zelanda Alerji ve Astım Derneği'nin polen filtrelerini her yıl değiştirme önerilerinin yanı sıra, aracınızın polen filtresini düzenli olarak değiştirmenizin birçok faydası vardır.

Optimum durumdaki bir polen filtresi:

 • Araç içinde yeterli miktarda temiz hava sağlayın
 • Yolcuları toz parçacıklarından, polenden ve diğer tahriş edici maddelerden korumak ve
 • Göz ve burun akıntısı ve hapşırma gibi alerji semptomlarını hafifleterek trafik güvenliğini artırır
 • Araç içindeki toz partikülleri ve mikroorganizmaların neden olabileceği sürücü yorgunluğu olasılığını azaltmak
 • Araca giren kokuları ve gaz halindeki kirleticileri en aza indirin
 • Arabanızın içini daha temiz tutun

Polen filtresi tıkalıysa, ideal durumda değildir ve arabanızın içindeki hava daha fazla toz, kurum ve mikroorganizma içerecektir. Tıkalı bir filtre aynı zamanda kir parçacıklarının aracınızın klima ünitesine ulaşmasına da izin verir ve bu da çalışması ve performansı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

Proton  Gen 2 Polen Filtreleri:

 • Partiküllerin %99'unu filtreleyecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Mevsimsel veya coğrafi konumdan bağımsız olarak kabin içinde daha temiz hava sağlanmasına yardımcı olunuz.
 • Aracınızın klima bölmesini korumaya yardımcı olunuz.

Aracınızda garip kokular fark ederseniz mutlaka cam ve ön cam iç kısımları kirli görünüyorsa polen filtrelerinizi kontrol edin.

Polen filtre değiştirmek isterseniz, ekibimizden aracınızın modelini  filtrenizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar

Yorum Yapınız

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Kargo ücreti:

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün Müşteri Tarafından yanlış alınmış ise yada kullanmadığı taktirde iade etmek istediği süreçlerde ürün iade sürecinde kargo ücreti Müşteri Tarafından Ödenmektedir.Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün Ücret Ödeme İade Koşulları:

Sitemizde Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemeleriniz de kredi kartınıza, banka havalesi ile yapmış olduğunuz ödemeleriniz ise sizin belirlemiş olduğunuz banka hesabınıza gönderilmektedir.

İptal ve İade edilen ürünün geri ödemesi ne zaman gönderilir?

İptal etmiş olduğunuz siparişlerinizin ödemesi aynı gün içerisinde tarafınıza gönderilmektedir. İade edilen ürünlerde ise; paketiniz tarafımıza ulaştığı günden 2 ila 3 iş günü içerisinde ücret iade gönderimi yapılmaktadır.


İADE YAPARKEN MUTLAKA SİZE GÖNDERİLMİŞ FATURANIZ İLE AYNI ŞEKİLDE ÜRÜNÜ İADE EDİNİZ AÇILMADAN VE ZARAR GÖRMEMİŞ ŞEKİLDE İADE İŞLEMİNİ BAŞLATINIZ.

İADE ÜRÜNLERİNİ SADECE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI MNG KARGO İLE İADELERİNİ YAPMALISINIZ,ONUN DIŞINDA GÖNDERİLEN KARGOLAR KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

MNG KARGO ANLAŞMA KODU:208 969 999  BU KODU VERİP İADENİZİ YAPABİLİRSİNİZ.