• Görsel: Ardina-Seramik Metal Motor Koruyucu ve Onarıcı 68130

Ardina-Seramik Metal Motor Koruyucu ve Onarıcı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 0,00TL

Ardina Seramik motor koruyucu en zor kullanım koşullarında duyarlı Yüksek performans gösteren yeni nesil seramik motor yağ metal katkı Tek no l o j i sidir Ardina koruyucu yeni yağ içine karıştığı andan itibaren tüm çalışan sürtünen parçalar üzerinde. Düşük sıcaklık akışı yüksek yağlama emniyeti ile bariyer bağ oluşturur bu ise gelişmiş koruma performans kayganlığına hızlı Isı transferine > doğrudan metalin metale temasını keser yüzey sürtünmelerini azaltır.


Azalan sürtünme yakıt tasarrufuna yardımcı Olur. Seramik katı yağlayıcının esneme yağlama özelliği vardır seramik tanecikler düzensizliklerin arasını doldururken dengeli ester katkı bileşenleri metal yüzeyi düzeltir. Optimize edilmiş yüksek yük taşıma kapasitesi sürtünen tüm yüzeyler için üst düzey aşınma direnci ile yağ bakım çalışma değerlerini arttırır. Yüksek yük taşıma kapasitesi. Motor araç bakım ömrünü uzatır. Zararlı a g resif gaz asit mevduatı azaltır tam bir kompresyon sıkıştırma performansı kazandırır. Dengeli Katkı Bileşimi


FAYDALARI:


İlk işletimde önemli ölçüde sürtünme ve aşınma azalır. Yağlayıcının viskozitesini doğru dengelenmesini sağlar ve korur Tam yük taşıma kapasitesini geliştirir yağın bozul ma hızını yavaşlatır.


Motorun ve turbo ve iticilerin hızlı yağlanmasını sağlar Temizleme özelliği sayesinde Optimum sistem temizliği için yağ tüketimini düşürür. Kurum oluşmasını önler motorun çalışma ömrünü uzatır Tam motor gücünü kullanımına imkan verir. Tehlikeli egzoz gazlarının e mis yon unu ve yağ ısı yakıt tüketimini azaltır Yağın dengeleyici özelliğini yitirme sebepli oluşan ok si da s yon / n i tr as yo nu kurum is moleküllerini tutar yağın kalınlaşmasını engeller. Yağ basıncını korumaya yardımcı olur motor gürültü seviyesini azaltır. Aşınmaya karşı ekipmanı korur sorunsuz çalışma koşulları ile işletim maliyetlerini azaltır. İspatlanmış yüksek çalışma emniyeti acil durum çalışma özellikleri.


KULLANIMI:

Turbo olan olmayan tüm benzin dizel Gaz motorlu araçlar için evrensel motor yağları ile kullanılır CAT DPF SCR’ test edilmiştir OEM ler tarafından önerilen Tüm yağlayıcılar ile kullanıma uygundur. UYGULAMA YÖNTEMİ Seramik koruyucu yağ değişimi yapıldıktan sonra ekleme yapılır Optimum verimlilik elde etmek için 15dk motor ısıtılmalıdır DOZAJ İçeriği; 4- 6 l yağlayıcı içine 1 kutu 450ml ürün eklenir 50.000 km / 10.000 saat uzun süreli koruma etkisi vardır. Seramik tanecikleri pozitif elektronlarla metal plastik sisteme bağlanarak yağ değişimlerinden etkilenmez EKONOMİ; Ekonomik bir üründür yağlayıcının koruma gücünü arttırırken Enerji maliyetini azaltır MOTOR OIL 68130

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Kargo ücreti:

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. Sistemde kargo ücreti yazmaz. 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün Müşteri Tarafından yanlış alınmış ise yada kullanmadığı taktirde iade etmek istediği süreçlerde ürün iade sürecinde kargo ücreti Müşteri Tarafından Ödenmektedir.Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İADE YAPARKEN MUTLAKA SİZE GÖNDERİLMİŞ FATURANIZ İLE AYNI ŞEKİLDE ÜRÜNÜ İADE EDİNİZ AÇILMADAN VE ZARAR GÖRMEMİŞ ŞEKİLDE İADE İŞLEMİNİ BAŞLATINIZ.

İADE ÜRÜNLERİNİ SADECE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI MNG KARGO İLE İADELERİNİ YAPMALISINIZ,ONUN DIŞINDA GÖNDERİLEN KARGOLAR KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

MNG KARGO ANLAŞMA KODU:223 110 518  BU KODU VERİP İADENİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

Etiketler: ardina, seramik koruyucu, metal onarıcı,