Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Proton Gen2-Medium Line-Hava-Filtresi

2-3 gün içinde
Etiketler: proton , gen2 , medium line , hava filtresi ,
Proton Gen2-Medium Line-Hava-Filtresi
  • Marka: Yerli
  • Ürün Kodu: PGN-0032-D
₺0,00
Vergiler Hariç: ₺0,00

Aracınızın motorunun verimli olarak çalışabilmesini sağlayan Gen2 Sedan hava filtresi, en önemli parçalardan biridir. Bu filtrenin görevi motorunuzun çalışmak için ihtiyaç duyduğu havayı sağlamaktır. Ancak çalışma esnasında motorun zarar görmemesi için havayı temizlemesi de gerekir. Bir hava filtresi tam olarak çalışıyorsa, havadaki tüm zararlı maddeleri emebiliyor demektir.

Hava filtresi arızalarında ise motorun çok fazla yakıt tükettiği görülmektedir. Bu durum motorunuzun zaman içerisindeki performansını etkileyecek ve düzgün çalışmamasına neden olacaktır. Hatta motorunuzun zarar görmesine bile neden olabilir. Bu nedenle hava filtresinin bakımlarının periyodik olarak yapılması, temizlenmesi ve gerekli görüldüğü durumlarda değiştirilmesi gerekir. Bu parça çok önemli olduğu için bakımlarının teknik servislerde yapılması tavsiye edilmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapınız

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Kargo ücreti:

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün Müşteri Tarafından yanlış alınmış ise yada kullanmadığı taktirde iade etmek istediği süreçlerde ürün iade sürecinde kargo ücreti Müşteri Tarafından Ödenmektedir.Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün Ücret Ödeme İade Koşulları:

Sitemizde Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemeleriniz de kredi kartınıza, banka havalesi ile yapmış olduğunuz ödemeleriniz ise sizin belirlemiş olduğunuz banka hesabınıza gönderilmektedir.

İptal ve İade edilen ürünün geri ödemesi ne zaman gönderilir?

İptal etmiş olduğunuz siparişlerinizin ödemesi aynı gün içerisinde tarafınıza gönderilmektedir. İade edilen ürünlerde ise; paketiniz tarafımıza ulaştığı günden 2 ila 3 iş günü içerisinde ücret iade gönderimi yapılmaktadır.


İADE YAPARKEN MUTLAKA SİZE GÖNDERİLMİŞ FATURANIZ İLE AYNI ŞEKİLDE ÜRÜNÜ İADE EDİNİZ AÇILMADAN VE ZARAR GÖRMEMİŞ ŞEKİLDE İADE İŞLEMİNİ BAŞLATINIZ.

İADE ÜRÜNLERİNİ SADECE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI MNG KARGO İLE İADELERİNİ YAPMALISINIZ,ONUN DIŞINDA GÖNDERİLEN KARGOLAR KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

MNG KARGO ANLAŞMA KODU:208 969 999  BU KODU VERİP İADENİZİ YAPABİLİRSİNİZ.