ARENA PİCKUP YEDEK PARÇA

ARENA PİCKUP YEDEK PARÇA

Yazar: Admin Okunma: 41 Yayın Tarihi: 19 May 2019 Yorum 0

Proton markasına ait pikap tarzı bir model olan Arena Pickup, hem dış tasarımının güzelliği hem de kullanışlılığı ile kendinden oldukça söz ettirmektedir. Arka kısmının açık olması ve bagaj hacminin 817 litre olmasından dolayı genellikle iş aracı olarak kullanılmaktadır.

Devamını Oku

PROTON YEDEK PARÇA ANKARA

PROTON YEDEK PARÇA ANKARA

Yazar: Admin Okunma: 222 Yayın Tarihi: 24 Feb 2019 Yorum 0

Proton araçların Türkiye genelinde ürün gönderimini İstanbul'dan yapılmaktadır,diğer illerimizede Proton Yedek Parça Ankara'yada en hızlı şekilde aynı gün kargoya verilir bir gün uzaklığa göre değişme göstermektedir.Ankaranın bazı illerine kargo firmaları belirli günler içersinde dağıtım yapmaktadır.Böyle durumlarda kargo teslimat süreleri kargo firmasından kaynaklı olarak dağıtımlarda geçikme göstere bilmektedir.

Devamını Oku

PERSONA YEDEK PARÇA

Yazar: Ersev Okunma: 274 Yayın Tarihi: 22 Oct 2018 Yorum 0

Daha çok dış tasarımı ile ön planda yer alan Persona, Proton markasına ait özel bir modeldir. Yüksek performansı, yeni alaşım jantları, tüm dikiz aynalarında yer alan sinyalleri ile kullanıcılarını büyülemektedir. Hem benzinli hem de dizel seçeneği bulunmaktadır. 1,6 litre motor gücü ve 100 beygir gücünde performansı vardır. Maksimum hızı 190 km’ dir. Manuel ve otomatik vites seçenekleri mevcuttur.

Devamını Oku

PROTON YAĞ FİLTRESİ

Yazar: Admin Okunma: 730 Yayın Tarihi: 07 Apr 2018 Yorum 0

Günümüz motorlarında yüksek performans ve az yakıt sarfiyatı temel alınarak üretilmiş proton yağ filtreleri,motor yağ temizliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.Bu nedenle motor yağının toz,karbon,metal ve benzeri parçacıklardan

Devamını Oku

PROTON YEDEK PARÇA FİYATLARI

PROTON YEDEK PARÇA FİYATLARI

Yazar: Admin Okunma: 1803 Yayın Tarihi: 28 Jul 2017 Yorum 0

Proton markası kaliteli ve sağlamlığıyla ünlüdür ve araç sahiplerinin bir kere aldıklarında vazgeçemeyecekleri araçlara sahiptir.Ülkemizin trafiğinde Proton araçlarını diğer marka araçlar kadar sık göremezsiniz.

Devamını Oku

PROTON YEDEK PARÇA

Yazar: Admin Okunma: 998 Yayın Tarihi: 25 Jul 2017 Yorum 0

Malezya’kaplanı proton yedek parça teknoloji ve olanaklarını sağlayan ve tüm imkanlarımız ile Türkiye'de proton markasını en iyi yerlere getirmek için tüm hızımız ile devam ediyoruz. Proton Parts  araç kullanıcıları

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)