• ARDİNA-SERAMİK METAL MOTOR KORUYUCU VE ONARICI

ARDİNA-SERAMİK METAL MOTOR KORUYUCU VE ONARICI

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 0,00TL

Ardina Seramik motor koruyucu en zor kullanım koşullarında duyarlı Yüksek performans gösteren yeni nesil seramik motor yağ metal katkı Tek no l o j i sidir Ardina koruyucu yeni yağ içine karıştığı andan itibaren tüm çalışan sürtünen parçalar üzerinde. Düşük sıcaklık akışı yüksek yağlama emniyeti ile bariyer bağ oluşturur bu ise gelişmiş koruma performans kayganlığına hızlı Isı transferine > doğrudan metalin metale temasını keser yüzey sürtünmelerini azaltır.


Azalan sürtünme yakıt tasarrufuna yardımcı Olur. Seramik katı yağlayıcının esneme yağlama özelliği vardır seramik tanecikler düzensizliklerin arasını doldururken dengeli ester katkı bileşenleri metal yüzeyi düzeltir. Optimize edilmiş yüksek yük taşıma kapasitesi sürtünen tüm yüzeyler için üst düzey aşınma direnci ile yağ bakım çalışma değerlerini arttırır. Yüksek yük taşıma kapasitesi. Motor araç bakım ömrünü uzatır. Zararlı a g resif gaz asit mevduatı azaltır tam bir kompresyon sıkıştırma performansı kazandırır. Dengeli Katkı Bileşimi


FAYDALARI:


İlk işletimde önemli ölçüde sürtünme ve aşınma azalır. Yağlayıcının viskozitesini doğru dengelenmesini sağlar ve korur Tam yük taşıma kapasitesini geliştirir yağın bozul ma hızını yavaşlatır.


Motorun ve turbo ve iticilerin hızlı yağlanmasını sağlar Temizleme özelliği sayesinde Optimum sistem temizliği için yağ tüketimini düşürür. Kurum oluşmasını önler motorun çalışma ömrünü uzatır Tam motor gücünü kullanımına imkan verir. Tehlikeli egzoz gazlarının e mis yon unu ve yağ ısı yakıt tüketimini azaltır Yağın dengeleyici özelliğini yitirme sebepli oluşan ok si da s yon / n i tr as yo nu kurum is moleküllerini tutar yağın kalınlaşmasını engeller. Yağ basıncını korumaya yardımcı olur motor gürültü seviyesini azaltır. Aşınmaya karşı ekipmanı korur sorunsuz çalışma koşulları ile işletim maliyetlerini azaltır. İspatlanmış yüksek çalışma emniyeti acil durum çalışma özellikleri.


KULLANIMI:

Turbo olan olmayan tüm benzin dizel Gaz motorlu araçlar için evrensel motor yağları ile kullanılır CAT DPF SCR’ test edilmiştir OEM ler tarafından önerilen Tüm yağlayıcılar ile kullanıma uygundur. UYGULAMA YÖNTEMİ Seramik koruyucu yağ değişimi yapıldıktan sonra ekleme yapılır Optimum verimlilik elde etmek için 15dk motor ısıtılmalıdır DOZAJ İçeriği; 4- 6 l yağlayıcı içine 1 kutu 450ml ürün eklenir 50.000 km / 10.000 saat uzun süreli koruma etkisi vardır. Seramik tanecikleri pozitif elektronlarla metal plastik sisteme bağlanarak yağ değişimlerinden etkilenmez EKONOMİ; Ekonomik bir üründür yağlayıcının koruma gücünü arttırırken Enerji maliyetini azaltır MOTOR OIL 68130

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Ardina Seramik Metal Motor Koruyucu Onarıcı